Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ς-г๏ภคl๔๏ tüгкเאє Ŧคภ ๓єкคภı

EVET BEN BİR KÖLEYİM

Isis
    Isis
    Administrators
    Administrators

Kadın
    Tuttuğu Takım : EVET BEN BİR KÖLEYİM 1446
    Ruh Hali : EVET BEN BİR KÖLEYİM Olgun10

EVET BEN BİR KÖLEYİM Empty EVET BEN BİR KÖLEYİM

Mesaj tarafından Isis Salı Tem. 15, 2008 5:24 am

Ronaldo: Evet ben bir KÖLEYİM
    M. United ile R. Madrid arasında krize yol açan Cristiano Ronaldo, FIFA Başkanı'nı doğruladı.

EVET BEN BİR KÖLEYİM 21427

Geçtiğimiz sezon Manchester United formasıyla 42 gol atarak dünyanın en çok konuşulan ismi olan Cristiano Ronaldo, FIFA Başkanı Sepp Blatter'in 'uzun vadeli anlaşmalar modern köleliktir' lafına katıldığını söyledi ve ekledi; "Ben de bir köleyim."

FIFA Başkanı Sepp Blatter, Manchester United'dan, sözleşmesi devam etmesine karşın Real Madrid'e gitmesi için Ronaldo'ya izin vermesini istemişti. Blatter, futbolcuların uzun kontratlarla zorla mutlu olmadıkları bir takımda tutulmalarını da "modern kölelik" olarak nitelendirmişti.

FIFA başkanının bu açıklamalarının ardından, Portekizli yıldız da sessizliğini bozdu. Blatter'e katıldığını söyleyen Ronaldo, İspanyol devi Real Madrid'de forma giymek istediğini belirtti.

Ayak bileğinden ameliyat olan ve yaklaşık 3 ay futbol oynayamayacak olan yıldız oyuncu, Real Madrid forması giymenin en büyük hayali olduğunu ifade ederek, "Ancak hayaller her zaman gerçekleşmiyor. Geçmişte de söyledim, şimdi de söylüyorum; Madrid forması giymek istiyorum. Ancak şu anda bir anlaşma yok. Bekleyip göreceğiz. Gelecek sezon hangi takımda olacağımı bilmiyorum" şeklinde konuştu.

Manchester United ise geçen yıl sözleşmesini 2012"ye kadar uzatan golcü futbolcuyu bırakmaya niyetli değil. Kulüp sözcüsü, Ronaldo'nun kendileriyle kontrat imzalarken, nasıl bir yükümlülüğün altına girdiğini bildiğini vurguladı.

İngiliz kulüpten haftalık 125 bin poundun üzerinde kazanan 23 yaşındaki Portekizli yıldız, Real Madrid Başkanı Ramon Calderon tarafından ise tam bir kıskaca alınmış durumda.

En son Isis tarafından Salı Tem. 15, 2008 6:10 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    Isis
    Isis
    Administrators
    Administrators

Kadın
    Tuttuğu Takım : EVET BEN BİR KÖLEYİM 1446
    Ruh Hali : EVET BEN BİR KÖLEYİM Olgun10

EVET BEN BİR KÖLEYİM Empty Geri: EVET BEN BİR KÖLEYİM

Mesaj tarafından Isis Salı Tem. 15, 2008 5:26 am

ben buna katılmırum parayla bi klüple anlaşıyosun ... belki gitmek istio m.united den ama zamanında bi kere sözlesmeyi imzalamıs.... hem kararıda kendisi vercek.. sadce zor bi tercih Very Happy

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 4:06 am